Сертифікат на ламінат

Тим компаніям, які планують оформити сертифікат на ламінат слід пам’ятати, що він класифікується як будівельне підлогове покриттю, яке складається з декількох шарів: основного шару, водовідштовхувального, декоративного шару і захисного.

На сьогоднішній день сертифікація ламінату здійснюється на підставі технічних умов, так як діючого ГОСТ для такої продукції не існує. Імпортерам підлогового покриття потрібно довести відповідність продукції, що ввозиться національному стандарту 4598-86 «Деревоволокнисті плити». Сертифікація ламінату, як процес, проводиться в обов’язковому порядку, тому що продукція включена до Номенклатури товарів, що підлягають обов’язковій сертифікації. Даний документ є доказом відповідності такої продукції загальноприйнятим нормам і ТУ. Також, виробник ламінату має повне право отримати добровільний сертифікат на ламінат, що містить всі ключові характеристики будівельного матеріалу.

Також, сертифікація ламінату включає подачу стандартного пакету документів (заяви на проведення заходів з сертифікації, декларації пожежної безпеки, сертифіката пожежної безпеки та інших), і проведення всіх необхідних випробувань і лабораторних досліджень для доказу якісних характеристик заявленої продукції зареєстрованим технічним умовам.

Необхідно зауважити, що пожежний сертифікат на ламінат вважається обов’язковим надаються документом, без якого майбутня процедура сертифікації такого товару неможлива. У ньому відображається дуже важлива інформація (список показників пожежної безпеки, яким повинен задовольняти ламінат, результати випробувальних лабораторій, в яких здійснювалися дослідження, а також акти стану виробництва. Заява на проведення сертифікації у сфері пожежної безпеки направляється до закладів МНС.

Підтвердження якісних характеристик для ламінату потрібно для отримання сертифікату відповідності в національній системі ГОСТ, який підписується сертифікаційними органами, акредитованими Росстандартом Росії. У цьому документі фіксуються відомості про повне найменування виробника, продавця або імпортера, список норм відповідності.

За допомогою Всесвітньої павутини і засобів масової інформації можна легко знайти відповідь на питання, де отримати сертифікат. Сертифікаційні центри видають все запитувані документи, що свідчать про відповідність товару нормам, які встановлює Росстандарт РФ. А професійні експерти дадуть відповідь на питання, що цікавить про те, де оформити сертифікат.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.