Сучасні види покрівельних покриттів

Від розмаїття матеріалів, представлених сучасними будівельними ринками починають розбігатися очі навіть у самого досвідченого і бувалого будівельника. Такий достаток забезпечує широкі можливості у втіленні в життя найсміливіших по дизайну і складних у своєму виконанні будівельних об’єктів. Пропоную розглянути більш детально різновиди та основні властивості такого оздоблювального матеріалу, як покрівельне покриття.

Всього якесь десятиліття тому в будівництві широко використовувалися такі матеріали для покриття дахів, як металева черепиця і єврошифер. Такі матеріали вважалися надійними, зручними в застосуванні і мали вигідну вартість. Звичайно, в ті часи ніхто і мріяти не міг про такий матеріал, як м’яка бітумна черепиця.

Покриття будівлі покрівлею становить, як правило, до 1/3 всіх витрат на будівництво. Саме тому важливо не помилитися у виборі покрівельного матеріалу, а для цього необхідно добре розбиратися в даному питанні.

Недорогим, але при цьому і найменш надійним і довговічним є таке покриття, як єврошифер. Його основа, що складається як правило з спресованого картону, з легкістю пробивається перший же градом. Широке використання цей матеріал отримав в якості гідроізоляційного підстави для керамічної черепиці, а так само як покриття для різних нежитлових приміщень.

Наступною за ступенем надійності вважається бітумна черепиця. Цей вид покрівельного матеріалу є, мабуть, найкрасивішим і відкриває широкі можливості для реалізації найрізноманітніших дизайнерських рішень. Але у виборі бітумної черепиці є серйозний мінус: відсоток браку в партіях такого матеріалу досить великий, а при найменшому порушенні технології процесу укладання на довгий термін такого даху розраховувати не доводиться. Але якщо з нею використовується теплоізоляція paroc, то можна нівелювати негативні моменти.

Металочерепиця володіє таким не найприємнішим властивістю, як парусність. Це означає, що при сильних поривах вітру дах може просто зірвати. Крім того, такий матеріал буде видавати досить голосні звуки при ударі об його поверхню дощових краплею, не кажучи вже про град.

Для композитної металочерепиці варто відзначити, що на увазі особливостей фактури її поверхні, вона буде досить швидко припадати пилом. Мало хто розраховує регулярно мити дах свого будинку. Але якщо не робити цього в разі застосування металочерепиці з композитних матеріалів, то зовнішній вигляд всього будинку буде не самим привабливим через скопилася на черепиці бруду.

У таких видів черепиці, як керамічна і цементно-піщана є, мабуть, тільки один серйозний мінус. Він полягає в тому, що відсоток бою таких матеріалів під час перевезення дуже великий.

Варто згадати про такі народних способах покриття даху, як застиланні її соломою або очеретом. Вони, безперечно, красиві і самобутні, але все ж таки більше відповідають якостям виключно декоративних матеріалів.

Найневигіднішими у використанні, недовговічним і шкідливим для здоров’я є шифер. З часом зсипали з нього азбестовий пил здатна не тільки забруднити знаходяться неподалік джерела води, а й завдати серйозної шкоди здоров’ю. Крім того, шифер – надзвичайно крихкий і незручний в роботі матеріал.

Ми розглянули основні види сучасних покрівельних матеріалів, найбільш широко застосовуються в будівництві. Ознайомившись з усіма плюсами і мінусами матеріалів для покриття даху, ви зможете вибрати той їх вид, який підійде саме вам.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.