Що ми знаємо про плитку

Основний матеріал для облицювання поверхні підлоги і стін – кахельна плитка – здавна визнаний самим зручним у використанні і підтримці чистоти. Стійкість до впливу миючих речовин, до чищення абразивними засобами, до впливу вологи, робить цей облицювальний матеріал довговічним і дозволяє заощадити чимало коштів на косметичних ремонтах. Незважаючи на позитивні характеристики даного матеріалу, питання правильного вибору кахлю повинен завжди турбувати тих, хто бажає використовувати його в облицюванні при будівництві та ремонті – адже, як уже відомо, помилки у виборі хоча б по одному з пунктів можуть призвести до розчарувань і додатковим грошових витрат , так як плитка коштує дорого.

Серед величезної безлічі найрізноманітніших за кольором, текстурі, розмірами іншими параметрами плиток, каталог плитки для ванної пропонує продукцію з малюнком, з декорованими фрагментами, квадратні, прямокутні, восьмикутні і багато інших різновидів цього матеріалу. Але керуватися лише зовнішніми ознаками буде абсолютно неправильно – треба враховувати й умови її майбутньої експлуатації. Так, наприклад, плитка для ванної та кухні, а також матеріали для її поклейки – клей, затирка швів – повинні мати гарну вологостійкість. Гіпсова плитка, а також з гігроскопічних гірських порід, тут не підійде.

Там, де поверхня зазнає підвищену механічну навантаження (підлогу кухні та коридору), вибирайте керамічну плитку з керамограніта, натурального каменю вулканічного походження – але тут також є відмінності. Треба уявити, в якому взутті найчастіше ви плануєте тут ходити – чи будуть це м’які тапочки, або ж туфлі на гострих підборах, або грубі підошви чобіт. Адже, щоб підлога довше не зношувався, потрібно буде або ходити по ньому у відповідній взуття, або ж плитку підбирати відповідну, особливої ​​міцності. Якщо в коридорі ми тупцюємо в різноманітній взуття частіше і довше, ніж у ванній, то зносостійкість плитки для коридору та плитки для ванної, а також плитка для кухні спб повинна бути різною. Враховуючи те, що універсальних матеріалів не існує, отже, матеріал низькою зносостійкості володіє якимись іншими вищими параметрами, яких немає у плитки з високим ступенем зносу, ви зможете заощадити ваші кошти, вибравши для кожної окремої ділянки приміщення саме ту марку плитки, яка найбільш до них підходить.

Вибрати відповідну кераміку – це ще не все, потрібно купити багато чого для її монтування. Клей, затирка, балончик силіконового герметика, крестовінку і рейки перетином 25х25 мм, цвяхи, кліщі, зубчастий і гумовий шпателі, рівень, молоток, кусачки, напилок, олівець, плиткоріз, губку і ганчірочку. Клей може продаватися як в порошку, так і готовий до вживання, а затірку швів підбирають, як правило, під колір кахельного покриття.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.